top of page

Walczących z nadwagą i cellulitem

Walka z cellulitem jest trudnym i długotrwałym procesem. W związku z tym, że przyczyn powstania cellulitu jest kilka nie ma jednej niezawodnej metody, która zapewni jego całkowite usunięcie. Musimy pamiętać o zmianie nawyków żywieniowych, odpowiednim nawadnianiu organizmu, dodatkowo warto włączyć aktywność fizyczną i profesjonalne zabiegi w gabinecie kosmetycznym, które pomogą nam uzyskać wymarzony efekt. Jednym z zabiegów, który możemy polecić do walki z cellulitem jest masaż podciśnieniowy przy użyciu urządzenia ICOONE®.

Stymulacja komórek do wzmożonej pracy
W ICOONE® zastosowano opatentowaną technologię Roboderm, która poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach, wywołuje multi mikrostymulację. W trakcie jednego pełnego ruchu głowicy na każdy 1 dm2 skóry przypada ponad 1200 bodźców. Dzięki temu urządzenie ICOONE® umożliwia wykonanie wielowymiarowego masażu całego ciała. Jako jedynie urządzenie na rynku zapewnia również symetryczny masaż oburącz, do którego wykorzystujemy dwie głowice Robotwins. Zastosowanie delikatniejszych głowic Robotwins z technologią Roboderm zapewnia bezpieczeństwo pracy zarówno w przypadku skór wiotkich, jak i naczyniowych.

Pobudzenie układu limfatycznego
Masaż ICOONE® działa stymulująco zarówno na układ limfatyczny, jak i układ krwionośny. Zostaje poprawiony transfer międzykomórkowy, co przekłada się na przyśpieszony metabolizm i szybsze usunięcie szkodliwych produktów przemiany materii. Poprzez przyśpieszenie tych dwóch układów wpływamy również na pracę fibroblastów, czyli komórek skórnych. Lepsze dotlenienie i odżywienie tych komórek powoduje wzrost produkcji kolagenu i elastyny, czyli dwóch kluczowych dla skóry białek, będących jej podstawowymi budulcami. Dzięki temu uzyskujemy efekt ujędrnienia skóry.

Co jest bardzo istotne zabieg z wykorzystaniem ICOONE® jest całkowicie bezpieczny, a efekty wygładzenia skóry widoczne są już po pierwszych zabiegach. W połowie serii możemy zaobserwować redukcję cellulitu i obwodów ciała.

Piękna skóra dla Twojego komfortu
Gładka, jędrna i pozbawiona cellulitu skóra ma duży wpływ na nasze samopoczucie i pewność siebie. Jest to szczególnie widoczne latem, kiedy zdecydowanie bardziej koncentrujemy się na jej wyglądzie. Pamiętajmy jednak, aby pracę nad poprawą jej kondycji zacząć odpowiednio wcześnie. Aby możliwa była redukcja cellulitu, zaleca się wykonanie serii zabiegowej w ilości od 10 do 15 zabiegów, w odstępach 2-3 dniowych. Po zakończonej serii zalecane są zabiegi podtrzymujące, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się piękną sylwetką przez cały rok, a nie tylko w okresie wakacyjnym.

bottom of page